Vrijwilligers gezocht voor nagelverzorging!

Praktische informatie
Vacature • Structureel werk
Contactpersoon
Mieke Dings
Voorwaarden
#127617
Scan me of ga naar www.wij-zijn-vrijwilligers.nl/o/De-Zorggroep1/activiteiten/Vrijwilligers-gezocht-voor-nagelverzorging/127617 om je aan te melden
Nagels verzorgen bij ouderen
Vind jij het leuk om iets voor een ander te betekenen én houd je van persoonlijke aandacht?
Voor onze bewoners zijn wij op zoek naar vrijwilligers die één keer per twee weken willen helpen met de nagelverzorging. Een klein momentje met grote betekenis! ❤️
Tijdens het verzorgen van de nagels ontstaat vaak vanzelf een gezellig praatje. Even aandacht voor de ander, even samen genieten van een rustig moment.
👉 Lijkt jou dit leuk? We maken graag kennis met je!
Samen maken we het verschil.
Gerelateerd aan
Over De Zorggroep1
Vrijwilligerswerk bij De Zorggroep betekent een betekenisvolle invulling geven aan het leven van kwetsbare mensen en bijdragen aan de lokale samenleving. Je hebt oog voor gezelligheid, sfeer en aandacht voor het welzijn van cliënten. Als vrijwilliger kun jij daar écht het verschil maken. Want het leven van cliënten bestaat uit meer dan verzorging, verpleging en behandeling door beroepskrachten en mantelzorgers. Ontdek wat jij als vrijwilliger kunt betekenen én wat je daarvoor terug krijgt.
Bekijk meer activiteiten van De Zorggroep1